Netflix’te İzlenmesi Gereken 10 Mimari Belgesel, Film ve Dizi

1 1

Netflix, 25 yıl boyunca 3.000’den fazla kategori ve eğlence türüyle kullanıcılarına uzun metrajlı filmlerden sitcom’lara, belgesellerden yarışma programlarına kadar çok çeşitli içerikler sundu. Bu sayısız tür arasında, mimarlık ve tasarım meraklılarına adanmış, dünyanın en büyük tasarımcılarının zihinlerine erişmelerini sağlayan ve dünyanın dört bir yanından benzersiz projeleri öne çıkaran bir seçki var. İster tasarım ilhamı arıyor ister izleyecek yeni bir şey arıyor olun, şu anda Netflix’te yayınlanan mimari ve tasarımla ilgili mutlaka görülmesi gereken 10 belgesel, TV programı ve film seçtik.

Minimalistler; Şimdi Daha Az

Minimalizmden bir hareket inşa ettiler. Uzun zamandır arkadaşlar olan Joshua Fields Millburn ve Ryan Nicodemus, hayatımızın daha azıyla nasıl daha iyi olabileceğini paylaşıyor. 

İç Tasarım Ustaları

İç mimarlar, hayat değiştiren bir tasarım sözleşmesi ve prestijli bir ticari müşteriyle çalışma fırsatı için rekabet ediyor.

Hack My Home

Netflix’in ilham verici ve dudak uçuklatan dönüşümlerle dolu en yeni ev yenileme dizisi HACK MY HOME, aynı sorunun farklı bir versiyonunu yaşayan hak eden aileleri konu alıyor. . Bu mekansal zorlukların üstesinden gelmek için rüya gibi uzman ekibimiz getirildi: Tasarımdan Mikel Welch, İnovasyondan Brooks Atwood, İnşaattan Ati Williams ve Mühendislikten Jessica Banks. Bu ev yenileme ve tasarım guruları, müşterileri için her bir inç karenin maksimum potansiyeline ulaşmasını sağlamak için aşırı kalabalık alanları yaratıcı, sıra dışı yapıları, dekorları ve depolama çözümleriyle dönüştürme becerilerini birleştiriyor.

Lego Evi – Tuğla Ev

İzleyicileri LEGO Evi’nin tasarımı, tasarımı, inşası ve açılışında bir yolculuğa çıkaran belgesel, süreç boyunca karşılaşılan zorluklara ve Bjarke Ingels dahil projeye katkıda bulunanların düşüncelerine ve düşüncelerine dair bir içgörü sunuyor.

Tasarım Sanatı

Çeşitli disiplinlerdeki en yenilikçi tasarımcıların zihinlerine adım atın ve tasarımın hayatın her alanını nasıl etkilediğini öğrenin.

Harika İç Mekanlar

Arka bahçe hız treninden kapalı akvaryuma kadar sıradan görünen alanları sürprizlerle dolu olan eksantrik ev sahipleriyle tanışın.

Dünyanın En Sıradışı Evleri

Mimar Piers Taylor ve aktris Caroline Quentin, göze çarpan evleri ziyaret ederek dünyayı dolaşıyor. Farklı konut mimarisi programları ve tasarım çözümleri hakkında bilgi edinmek için harika bir fırsat.

Dream Home Makeover

Studio McGee’den Shea ve Syd McGee, evlerini kendi benzersiz tarzlarına göre uyarlamak isteyen gerçek ailelerin hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Instant Dream Home

Bakımsız bir ev. İhtiyaç sahibi bir aile. Bir inşaat ordusu. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir ifşa. Bu ev yenileme serisinde, hak eden aileler harap evleri sadece birkaç saat içinde dönüştürüldüğünde hayatlarının sürpriziyle karşılaşıyorlar. Danielle Brooks, Adair Curtis, Paige Mobley, Nick Cutsumpas ve Erik Curtis’in yardımıyla ev sahipliği yapıyor ve mahalleden genel olarak güç katıyor. Ev Tadilatında

Million Dollar Beach House

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın
İlgili Yazılar