Lumion Nedir? Nasıl Çalışır?

Lumion 8 Image 1Lumion Nedir?
Render, bir zamanlar yavaş ve zahmetli bir süreçti. Lumion ile, her şey çok daha iyi. Hepsi bir arada bir mimari render çözümü olarak Lumion, mimarların CAD modellerini foto gerçekçi görseller ve videolara etkin şekilde aktarmalarını sağlar.Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.full Lumion 360 Panorama 05

Yaşayan çevreler. Güzel mekanlar. Saniyeler içinde render.

Lumion, mimarlara özel, dünyanın en hızlı 3D render yazılımıdır. Saniyeler içerisinde, CAD modellerinizi bir videoya veya foto gerçekçi çevreler ve sanatsal dokunuşlarla görsellere dönüştürebilirsiniz.

Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.


Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

Lumion ile işte bu kadar hızlı çalışabilir ve buna bir o kadar da kolayca başlayabilirsiniz!1509622 7f78 8Lumion Nasıl Çalışır?

Modelinizi aktarın, çevreyi geliştirmek, objeler ve malzemeler uygulamak için sunulan araçlarla sahnenizi inşa edin. Modelleme yazılımınızda revizyonlarınızı gerçekleştirin ve Lumion’a aktarılmasıyla kaldığınız yerden devam edin. Canlı bağlantıyı açarak gerçek zamanlı modelleme ve render süreçlerinin keyfini sürün.

Sahnenizi hızla kurgulayın, dakikalar içerisinde bir animasyon, saniyeler içerisinde yüksek kaliteli görseller oluşturun.Residentialarchitecture 04LUMİON İNDİR Total
0
Shares
Bir yanıt yazın
İlgili Yazılar