Dedi uygulaması nedir? Dedi yerli mi ve sahibi kimdir?

ASD
Dedi uygulaması WhatsApp’ın yerine kullanmak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor Peki Dedi uygulaması nedir? Dedi yerli mi ve sahibi kimdir?

A
Dedi uygulaması WhatsApp’ın yeni getirdiği gizlilik ilkesi sonrası vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Dedi uygulaması nedir? Dedi yerli mi ve sahibi kimdir?

DEDİ UYGULAMASI NEDİR?

Android ve iOS işletim cihazlarda anlık mesajlaşma uygulaması olan Dedi uygulaması, ailenizle ya da arkadaşlarınızla hızlı şekilde iletişim kurmanıza olanak sağlar.


Dedi uygulaması mesajlaşma dışında yüksek kalitede görüntülü ve sesli arama özelliği de sunmaktadır. Sohbetlerinizde video, ses, anlık konum ve diğer multimedya öğelerini kolayca gönderebilirsiniz.

Dedi uygulamasında grup sohbeti imkÆnıda bulunuyor. Mesajlarınız uçtan uca şifrelenerek korunmaktadır, böylelikle güvenli sohbet ortamı oluşuyor. Sildiğiniz mesajlar belli bir süre boyunca uygulamada saklı kalıyor, istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.


B

DEDİ KİMİN, SAHİBİ KİM?

Dedi uygulaması Türkiye merkezli bir uygulamadır. Dedi, Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (BTİDER) tarafından geliştirilmiş yerli bir uygulamadır.
Sohbet Grubu Kurulabilir Mi ?

Grup sohbetleri ile aileniz ve arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.


Dedi Üzerinden Dosya Gönderilebilir Mi ?

Kişilerinizle veya gruplarınızda fotoğraf, video, ses, konum, belge gibi dosyaları rahatlıkla gönderip alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın
İlgili Yazılar